Lubelskie Święto Młodego Cydru

  • 01.09.2016, 12:52
  • Radosław Zajączkowski
konfa_cydr.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
17 września odbędzie się 3 edycja Lubelskiego Święta Młodego Cydru. Jest to już 3 edycja tej imprezy. Podczas wydarzenia oprócz degustacji i prezentacji cydru, odbędą się koncerty znanych gwiazd.

Lubelszczyzna może się poszczycić różnorodnymi odmianami jabłek z których powstaje cydr. Firma Ambra S.A korzystając z dobrodziejstw polskiego sadownictwa stworzyła wyjątkowy cydr, który podbija serca miłośników tego trunku. Cydr Lubelski to produkt regionalny, który ma okazje stać się marką która wyróżnia nasz region wśród innych. Podczas Lubelskiego Święta Lubelskiego Cydru odbędą się także koncerty gwiazd takich jak: Tymon Tymański, Natalia Przybysz, Natalia Gosiak oraz Monika Brodka.

Radosław Zajączkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe