I Powiatowe Igrzyska Sportowo- Rekreacyjne Powiatu Lubelskiego.

  • 07.06.2016, 12:02
  • Wiktoria Samborska
 I Powiatowe Igrzyska Sportowo- Rekreacyjne Powiatu Lubelskiego.
Miejsce: Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli, Pszczela Wola 9, 23-107 Strzyżewice, 19.06.2016 r. Godzina: 10.00

Powiat Lubelski wraz z Zespołem Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli i Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym organizuje I Powiatowe Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne, które odbędą się 19 czerwca br. w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli. Celem Igrzysk jest popularyzacja sportu i rekreacji w środowisku wiejskim, promocja aktywności fizycznej w czasie wolnym, aktywizacja samorządów gminnych do działań na rzecz aktywności fizycznej mieszkańców, a także wyłonienie najlepiej usportowionych gmin Powiatu Lubelskiego.

W Igrzyskach prawo startu mają przedstawiciele gmin Powiatu Lubelskiego oraz przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Lublinie. W programie zawodów przewidziane są konkurencje lekkoatletyczne dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, w tym biegi i skok w dal. W trakcie Igrzysk przeprowadzone zostaną mecze piłki nożnej i siatkówki mężczyzn, sztafeta szwedzka dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz triobasket dla dziewcząt i chłopców w wieku 14-16 lat. Wśród konkurencji rekreacyjnych znalazły się wyścig na skrzynkach, podnoszenie 17-kilogramowego odważnika oraz trójbój. Ostatnią konkurencją będzie przeciąganie liny.

 

Miejsce: Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli, Pszczela Wola 9, 23-107 Strzyżewice, tel. 81 562 80 76

Termin: 19.06.2016 r.

 Godzina: 10.00

 

Wiktoria Samborska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe