Czwartek, 27.06.2019

Kontrapunkt

  • 20.05.2016, 14:50 (aktualizacja 24.05.2016, 19:22)
  • Wiktoria Samborska
kontrapunbkt_mamcarz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gośćmi dzisiejszego programu byli: radca prawny Artur Klimkiewicz oraz psycholog, dr Piotr Mamcarz.

Gośćmi dzisiejszego programu byli radca prawny Artur Klimkiewicz i doktor Piotr Mamcarz, kierownik poradni psychologicznej psychointerwencji, a także pracownik naukowo-dydaktyczny Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego W studio rozmawiamy o problemach natury prawnej, o pmocy, jaką oferują kancelarie radców prawnych. Staramy się zrozumieć, dlaczego sprawca wypadku najczęściej ucieka z miejsca zdarzenia. Próbujemy się także dowiedzieć, w jaki sposób należy się bronić przed oszustami prawnymi. O tym, na jakie osoby polują oszuści, a także o pomocy poszkodowanym, dowiemy się od dr Piotra Mamcarza. Mecenas Artur Klimkiewicz opowie o własnej działalności na rzecz osób poszkodowanych oraz o pomocy charytatywnej potrzebującym.

Kancelaria Radcy Prawnego Artura Klimkiewicza jest szanowaną i prężnie rozwijającą się kancelarią prawną, która specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń z tytułu odszkodowań, zadośćuczynień i rent.Ukierunkowana jest na dochodzenie roszczeń odszkodowawczych (komunikacyjnych, osobowych, majątkowych) od zakładów ubezpieczeń. Zajmuje się dochodzeniem odszkodowań i zadośćuczynień za śmierć osób najbliższych, którzy zginęli w wypadkach samochodowym albo podczas wykonywanej pracy. Dochodzi także roszczeń z tytułu wypadków w pracy, w szkole czy też na ulicy. Wygrywa wiele spraw o zadośćuczynienie z tytułu błędów lekarskich od zakładów opieki zdrowotnej. 

Wiktoria Samborska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 11.03.2019, 22:36
https://www.dziennikwschodni.p…
Gość
Gość 11.03.2019, 22:37
Tu macie tego dobrodzieja
puszkin
puszkin 21.07.2016, 08:33
jaki dobrodziej lol

Pozostałe