Kraków zaczyna się w Lublinie

  • 17.05.2016, 11:12
  • Dominika Skabara
sdm
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kraków zaczyna się w Lublinie- to hasło lubelskiej części Światowych Dni Młodzieży, które poprzedza te oficjalne wydarzenia odbywające się w Krakowie. Szacuje się, że do stolicy województwa lubelskiego przyjedzie kilka tysięcy młodych ludzi, a główne wydarzenia ściągnął nawet kilkanaście tysięcy młodych.

23 lipca, podczas lubelskiej kulminacji święta Arena Lublin zapełni się młodymi ludźmi. Dzień wczesniej, 22 lipca wieczorem na Placu Zamkowym odbędzie się koncert światowej sławy Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze oraz Zespołu Pieśni i tańca Lublin im. Wandy Kaniorowej. Organizatorzy Lubelskich Światowych Dni Młodzieży przy współpracy z Lubelską.tv nagrali teledysk. 

Dominika Skabara

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe