Nowy dyrektor marketingu miasta!

  • 29.04.2016, 14:04
  • Wiktoria Samborska
Nowy dyrektor marketingu miasta!

Informujemy, że z dniem 1 maja 2016 r. stanowisko zastępcy dyrektora w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin ds. marketingu miasta zajmie p. Tomasz Rakowski. Będzie on zatrudniony na umowę zastępstwo za przebywającą na urlopie macierzyńskim Agnieszkę Malinowską.

Tomasz Rakowski jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie filozofii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W latach 2006-2016 roku pełnił funkcję dyrektora TVP Lublin, a w latach 2003-2006 sprawował funkcję Rzecznika Prasowego Prezydenta Lublina oraz zastępcy Dyrektora Kancelarii Prezydenta. Pełnił także funkcję m.in. Radcy Generalnego w Biurze Rzecznika Praw Dziecka oraz Radcy Prezesa Rady Ministrów w Biurze Pełnomocnika Rządu ds. Rodziny. Od wielu lat jest wykładowcą akademickim. Za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania został odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Jako zastępca dyrektora Kancelarii Prezydenta ds. marketingu miasta Pan Tomasz Rakowski będzie odpowiedzialny m.in. za realizację polityki promocyjnej miasta, w tym realizację strategii marki "Lublin - miasto inspiracji" oraz promocję audiowizualną.

Wiktoria Samborska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe