Kontrapunkt - Małgorzata Tylus, Sylwester Śmiech

  • 21.03.2016, 20:26 (aktualizacja 21.03.2016, 20:39)
  • Agnieszka Sprawka
kontrapunkt-mlodziez_w_polityce_logo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W dzisiejszym odcinku skupiamy się przede wszystkim na aktywności młodzieży w polityce.

W tym odcinku programu staramy się odpowiedzieć na pytanie, czy młodzież chętnie angażuje się w działalność na rzecz rozwoju Lublina, a także czy jest aktywna politycznie. Razem z naszymi goścmi, Małgorzatą Tylus (Ruch Kukiz`15) oraz Sylwestrem Śmiechem (PSL) rozmawiamy o mozliwościach, jakie Lubelszczyzna daje młodym ludziom na polu politycznym.

Agnieszka Sprawka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jogi1972
jogi1972 28.03.2016, 09:07
Przedstawicielka Kukiz15, do 28 czerwca 2015 nie działała w instytucjach społecznych , do tego czasu nie wiedziała z ilu posłów składa się Sejm. Zwykła marionetka i karierowiczka. W wyborach prezydenckich jej nie było , ani minuty nie poświęciła na kampanie Pawła Kukiza, teraz wielka działaczka. Po dobrym wyniku właśnie tacy karierowicze się pojawiły w tym " oddolnym " ruchu . Wystarczy zobaczyć kto jest posłem z ramienia tego ruchu w Lublinie a dyrektorem biura właśnie ta karierowiczka.
Franek
Franek 23.03.2016, 11:21
Tak dyskutują zdolni młodzi ludzie.super
Jan
Jan 23.03.2016, 11:20
Zachęcam do obejrzenia debaty! Ale i do porownania osiągnięć rozmówców i ich doświadczenia.
Ola
Ola 23.03.2016, 11:18
Bardzo dobra dyskusja... Koleżanka od kukiza raczej bardzo przeciętna. Lider debaty tylko jeden...
karol
karol 23.03.2016, 10:18
Ten chłopak z PSL taaaki sztuczny i wyszkolony, niby młody, a już wypowiada się jak starsi koledzy politycy, szybko przesiąkł towarzystwem, życzę mu szybkiej kariery w polityce,
albert
albert 22.03.2016, 16:25
Szkoda, że reprezentantka Kukiz'15 mówiąc o młodych skupiła się głównie na wykorzystywaniu ich do zbiórki podpisów. No ale polityka. Gratulacje dla kolegi z PSL, ja za porównania do młodego Kwaśniewskiego bym się nie obraził, dwukrotny prezydent w tym po raz drugi wybrany w I turze ;) Więcej praktyki na koncie, mniej teorii jak u koleżanki :)
Wiktor
Wiktor 22.03.2016, 12:06
Klasa i kultura i tak trzymać! Wiecej takich młodych do polityki!
Marcin
Marcin 22.03.2016, 11:45
Wystarczy obejrzeć dyskusję. To jest kultura polityczna
Marek
Marek 22.03.2016, 11:43
Niech Państwo zobaczą czym poza polityką zajmują się Ci dyskutanci. Panie Sylwestrze serdecznie gratuluję dorobku społecznego, robionego doktoratu, pracy zawodowej. Udziału w zbiórkach dla domów dziecka, udziału w szlachetnej paczce, w organizowaniu pomocy zaniedbanej młodzieży. Tak trzymać!
Jaceko
Jaceko 22.03.2016, 08:49
Sylwestrem Śmiechem bez urazy, ale mam jedno skojarzenie – bardzo dobrze wyszkolony aparatczyk jak młody Kwaśniewski. Małgorzata Tylus – nie wyszczekana, skromna, prawdziwa, naturalna osoba po prostu autentyczna. Wolę naturale niż nadmuchane i plastikowe.
Jarek
Jarek 22.03.2016, 07:32
Ja się bardzo cieszę że ta tematyka pojawiła się w programie to bardzo dobrze świadczy o pani redaktor i całej redakcji
Urszula
Urszula 22.03.2016, 07:24
Tak młody lider PSL wygrywa debatę z przedstawicielką Ruchu Kukiza! naszym zdaniem nokaut!
Franek
Franek 22.03.2016, 07:06
Dziewczyna mówi tyle razy Eeeee że jestem w szoku... Ale z drugiej strony łatwo pisac komentarz jak samemu sie nie występuje.
Michał
Michał 22.03.2016, 06:25
Przede wszystkim co warte zauważenia i podkreślenia że oboje rozmówców podchodziło do siebie z ogromnym szacunkiem... tak trzymać!
Tomasz
Tomasz 22.03.2016, 06:22
Bardzo dobra i merytoryczna rozmowa. Ja jednak twierdzę iż zdecydowanie wygrał rozmowę reprezentant PSL. Wystarczy obejrzeć nagranie :)
Paweł
Paweł 22.03.2016, 01:48
Pani M. Tylus zdecydowanie lepiej wypadła niż reprezentant PSL-u, ta piękna gestykulacja z jego strony wyglądała tak sztucznie, że aż ;).

Pozostałe