Kontrapunkt - H. Palak, P. Durka

  • 10.03.2016, 13:49
  • Agnieszka Sprawka
2016_03_10_kontrapunkt_fotio.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tematem dzisiejszego spotkania były lubelskie firmy energetyczne. O zasięgu ich działań, a także o korzyściach, jakie niosą za sobą nowe możliwości w płaszczyźnie dostaw energii rozmawialiśmy z prezesem zarządu firmy Eco Energia, Henrykiem Palakiem oraz z dyrektorem marketinku firmy Elektromontaż, Pawłem Durką.

Eco Energia, która na lubelskim rynku funkcjonuje już d 2009 roku, specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych. Czym są, oraz jakie korzyści płyną z korzystania z tego rozwiązania, wyjaśniał prezes zarządu firmy, Henryk Palak. O lubelskiej firmie Elektromontaż, jej globalnym zasięgu, oraz propozycjach pracy dla zainteresowanych opowiadał dyrektor biura marketingu, Paweł Durka. Zapraszamy do oglądania!

Agnieszka Sprawka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe