Zespół Szkoł nr 10 otworzył swoje drzwi

  • 10.04.2015, 09:05 (aktualizacja 13.04.2015, 09:12)
  • Dominik Masierak
dni otwarte ZS 10
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zespół Szkół numer 10 zorganizował w czwartek i piątek dni otwarte. Wszyscy chętni do zostania uczniem jednej ze szkół na Łęgach mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną placówki, a ta jest niezwykle bogata.

Wielką popularnością cieszy się zwłaszcza klasa mundurowa, której uczniowie już na poziomie gimnazjum zdobywają cenne praktyczne umiejętności.

To właśnie możliwość zdobycia wiedzy praktycznej i umiejętności przydatnych w późniejszej karierze przyciąga uczniów do zespołu szkół numer 10.

Dominik Masierak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Realista
Realista 16.04.2015, 23:35
kolejna szkoła produkująca bezrobotnych "mundurowych"? Ci też obiecują, że absolwent szkoły średniej (albo lepiej - gimnazjum) ukończy mundurówkę i pracę w WP czy Policji ma zapewnioną? To jest dopiero skandal...ale przecież liczy się subwencja oświatowa, a bezrobotny absolwent to nei problem dyrekcji...

Pozostałe