Kulturalnik odc. 28

  • 05.02.2016, 16:36
  • Marta Piasecka
kulturalnik_dulik_cz3.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zaglądamy do DDK Bronowice na warsztaty dla seniorów i pytamy o plany Fabryki Gier Historycznych na obchody 700 - lecie Lublina. Na koniec rozmowa z Leszkiem Dulikiem, współautorem i wydawcą albumu "Świat utracony. Żydzi polscy".

"Projekt Senior" to cykl warsztatów przeznaczonych dla emerytowanych mieszkańców Bronowic, podczas których uczą się jak np. wykonać biżuterię z filcu. Zajęcia odbywają się co tydzień w DDK Bronowice. 700 - lecie powstania naszego miasta można świętować przy... grze planszowej. A to wszystko za sprawą lubelskiej Fabryki Gier Historycznych. Na koniec rozmowa z Leszkiem Dulikiem o świecie, którego już nie ma i opowieść o albumie "Świat utracony. Żydzi polscy". Zapraszamy!

Marta Piasecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe