Emocje w Hali Globus: LUK Lublin - Aluron CMC Warta Zawiercie!

  • 27.12.2021, 18:00 (aktualizacja 27.12.2021, 18:01)
  • Źródło: Lublin.eu
Emocje w Hali Globus: LUK Lublin - Aluron CMC Warta Zawiercie!
To ostatni mecz w 2021 roku! W środę, 29 grudnia o godzinie 17:30 LUK Lublin zmierzy się z Aluron CMC Warta Zawiercie. Nasza drużyna zaprasza sympatyków siatkówki do wspólnego pożegnania tego historycznego roku

Bilety dostępne są już w serwisie Eventim. Nowe obostrzenia pozwalają zapełnić trybuny Hali Globus tylko w 30%, ale limit nie dotyczy osób zaszczepionych. Organizatorzy proszą, aby osoby zaczepione dokonowyłą zakupu biletów dla osób zaszczepionych. Kasy biletowe będą otwarte w dniu meczu od godz. 15:30, a drzwi hali zostaną otwarte o godz. 16:30.

Przypominamy również, że każda osoba przebywająca na terenie Hali zobowiązana jest do zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki, zgodnie z zasadami przewidzianami w przepisach prawa oraz do przestrzegania regulaminu imprezy masowej.

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe