Otwarcie lodowiska Opole Lubelskie

  • 01.12.2021, 18:35 (aktualizacja 01.12.2021, 18:39)
  • Paulina Beczek
Otwarcie lodowiska Opole Lubelskie
7 grudnia 2021 r. o godz. 10:00 odbędzie się oficjalne otwarcie obiektu sportowego powstałego w ramach realizacji projektu „Budowa lodowiska z funkcją kortu tenisowego wraz z zadaszeniem i budynkiem obsługowym przy ul. Fabrycznej w Opolu Lubelskim".

Budowa obiektu była dofinansowana z Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej Ministerstwa Sportu i Turystyki. Wysokość dofinansowania wyniosła 1 452 300,00 zł. Środki pochodzą z  Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej. Koszt całego zadania wyniósł ostatecznie 3 mln zł.

W ramach całego zadania, w miejscu starego, odkrytego kortu tenisowego przy ul. Fabrycznej,  powstał dwufunkcyjny zadaszony obiekt – w okresie zimowym będzie służył jako lodowisko o wymiarach  15,0 x 32,0 m  z niezbędnym wyposażeniem, oraz zamiennie, w okresie wiosenno-letnim funkcjonować w nim będzie kort tenisowy. Ponadto powstał budynek obsługowy wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Paulina Beczek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe