Świat natury w obiektywie Marka Nasiadki

  • 29.11.2021, 14:00
  • Paulina Beczek
Świat natury w obiektywie Marka Nasiadki Marek Nasiadka
Galeria Ratusz zaprasza na wystawę fotograficzną „Światłem malowane", cenionego i utytułowanego fotografa przyrody Marka Nasiadki, od wielu lat związanego z Lublinem i Lubelszczyzną. Zdjęcia pełne barw i krajobrazów przyrodniczych można oglądać do 15 grudnia.

Na przekór temu co dzieje się teraz w aurze, wystawa „Światłem malowane" ucieszy wspaniałością otaczającego świata natury. 35 zdjęć zaprezentowanych na wystawie powstało w ciągu kilkunastu lat fotograficznej aktywności. Do wielu miejsc, z których pochodzą zdjęcia, autor wracał wielokrotnie, czekając na moment, w którym spełnione zostaną wszystkie warunki niezbędne do stworzenia wyobrażonej, idealnej fotografii.

 

Autor ekspozycji  Marek Nasiadka  z wykształcenia geograf, z zawodu pedagog, a z pasji fotograf, jest autorem wielu publikacji przyrodniczo-krajoznawczych, a także przewodników turystycznych. Swoje prace fotograficzne prezentował na wielu wystawach indywidualnych oraz zbiorowych w kraju i za granicą. Udział w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych zaowocował wieloma nagrodami i wyróżnieniami m.in. prestiżową nagrodą FIAP Blue Ribbon („Błękitna Wstęga" Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej). Marek Nasiadka jest też członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody (ZPFP) – początkowo w Okręgu Lubelskim, a następnie w Okręgu Roztoczańsko-Podkarpackim.

 

Galeria Ratusz (pl. Łokietka 1) zaprasza wszystkich chętnych do odwiedzenia tej ekspozycji po wcześniejszym umówieniu. Zapisy odbywają się telefonicznie pod nr 81 466 1915 w godzinach 7.30-15.30.

Paulina Beczek

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe