Pełna moc! Czy ten motor ma hamulce?

  • 26.11.2021, 17:30 (aktualizacja 29.11.2021, 09:35)
  • Źródło: Lublin.eu
Pełna moc! Czy ten motor ma hamulce?
Młodzieżowi zawodnicy MOTORU Lublin pojawili się 24 i 25 listopada w lubelskich szkołach. Ile razy się pan przewrócił? Kiedy rozpoczął pan treningi? A czy dziewczyny też mogą jeździć? - na niekończące się pytania uczniów cierpliwie odpowiadali: Wiktor Firmuga, Jan Młynarski, Jan Rachubik i Maksymilian Śledź oraz trenerzy: Maciej Kuciapa i Maciej Więckowski.

Nie mniejsze zainteresowanie wzbudzał towarzyszący zawodnikom sprzęt. Nie zabrakło propozycji odpalenia motoru padały fachowe pytania o pojemność silnika, koszt, możliwą prędkość i wytrzymałość sprzętu. Podczas wizyt w VI i XXX Liceum Ogólnokształcącym oraz Szkołach Podstawowych nr 2, 20, 16, 43 i 57 utytułowani zawodnicy opowiadali uczniom o sporcie  żużlowym, ciężkiej pracy podczas treningów i przygotowaniach do kolejnych zawodów. Wielką atrakcją była możliwość zrobienia sobie zdjęcia na motorach treningowych. 

Źródło: Lublin.eu

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe