Zamiast pieczywa - nielegalne automaty i susz marihuany

  • 26.11.2021, 15:45
  • Źródło: KPP Puławy
Zamiast pieczywa - nielegalne automaty i susz marihuany
Policjanci z Puław razem z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego zabezpieczyli 3 automaty służące do prowadzenia gier hazardowych bez wymaganej koncesji. Sprzęt znajdował się w lokalu w Puławach, gdzie wcześniej sprzedawane było pieczywo. W trakcie czynności policjanci ujawnili także susz konopi innych niż włókniste, a kobieta, która miała go w biurku była nietrzeźwa.

Wczoraj policjanci z puławskiego Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej o/celny w Lublinie weszli do jednego z lokali na terenie Puław. Z informacji posiadanych przez funkcjonariuszy wynikało bowiem, że w lokalu gdzie kiedyś sprzedawane było pieczywo, prowadzone są gry hazardowe bez wymaganej koncesji lub zezwolenia.

Informacje potwierdziły się, w lokalu funkcjonariusze ujawnili 3 automaty do gier hazardowych oraz zabezpieczyli ponad 2 tysiące złotych. Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 oraz grzywna.

Ponadto, w trakcie czynności przeszukania lokalu, policjanci znaleźli woreczek z suszem konopii innych niż włókniste, a kobieta, która miała go w biurku była nietrzeźwa. Trafiła do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszała zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: KPP Puławy

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe