Ośrodek Terapii Nałęczów - miejsce w którym uzyskasz pomoc

 • 26.11.2021, 08:46
 • Źródło: Artykuł sponsorowany
Ośrodek Terapii Nałęczów - miejsce w którym uzyskasz pomoc
Współczesne szybkie tempo życia przyczynia się do powstawania zaburzeń psychicznych u osób w różnym wieku. Poważny problem społeczny stanowią uzależnienia. Mogą one dotyczyć każdej osoby, niezależnie od statusu społecznego czy wykonywanego zawodu. W przypadku dostrzeżenia u siebie lub u kogoś bliskiego występowania pierwszych objawów uzależnienia od alkoholu, narkotyków czy hazardu, należy niezwłocznie poprosić o pomoc specjalistę. Jest to jedyna droga do poradzenia sobie z tym problemem.

Ośrodek Terapii Nałęczów to miejsce, które oferuje profesjonalną pomoc osobom cierpiącym na różnego rodzaju uzależnienia. Placówka medyczna znajduje się w okolicach Nałęczowa. Budynek mieści się we wsi Motycz, przy ul. Uniszowice 1A. Pomieszczenia urządzone zostały w sposób dostosowany do potrzeb podopiecznych. Goście mają do dyspozycji pokoje z łazienkami, nowoczesną kuchnię, salonik muzyczny, salon terapeutyczny z kominkiem, oranżerię oraz pokoje przeznaczone do terapii indywidualnej. Budynek otacza piękny ogród, który jest idealnym miejscem przeznaczonym do wypoczynku i poukładania swoich myśli. W placówce leczone są przede wszystkim uzależnienia od:

 • alkoholu,

 • narkotyków,

 • środków psychoaktywnych,

 • dopalaczy,

 • hazardu.

Pobyt w prywatnym ośrodku terapii uzależnień pomaga osobom, które nastawione są na wprowadzenie zmian w swoim życiu. Przy podejmowaniu leczenia w formie terapii szczególnie istotne znaczenie mają chęci do poprawy jakości codziennego funkcjonowania. Kadra placówki złożona jest z certyfikowanych specjalistów w dziedzinie psychologii. Istnieje możliwość wyboru rodzaju terapii dostosowanej do potrzeb danej osoby. W ofercie znajdują się terapie:

 • stacjonarne,

 • indywidualne,

 • rodzinne,

 • grupowe.

Ośrodek Terapii Nałęczów czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-22:00. Chęć podjęcia terapii należy zgłosić telefonicznie (tel. 536 199 199), w wiadomości e-mail ([email protected]) lub poprzez formularz dostępny na stronie https://terapianaleczow.pl/kontakt/

 

Źródło: Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe