DIY - tworzenie fotobrazów na drewnie

  • 23.11.2021, 14:03
  • Źródło: lublin.eu
DIY - tworzenie fotobrazów na drewnie Warsztaty tworzenia fotobrazów na drewnie, fot. Agnieszka Jarmuł
Fundacja „5Medium” i Filia nr 30 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie zapraszają na kolejne wydarzenie w ramach cyklu "Aktywni on/offline", czyli działań dla osób po 60. roku życia.

Organizatorzy zapraszają seniorów i seniorki na warsztaty DIY (do it yourself – zrób to sam), podczas których uczestnicy i uczestniczki wykonają fotoobrazy na drewnie. Każda z osób wyjdzie z własnoręcznie zrobionymi obrazem pachnącym drewnem. Nie są wymagane żadne zdolności plastyczne. 

Warsztaty są bezpłatne, odbędą się 25 listopada o 10:00 w Filii nr 30 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie, ul. Braci Wieniawskich 5. 

Na spotkanie obowiązują zapisy. Zapisywać możecie się bezpośrednio w bibliotece lub telefonicznie: 81 741 62 36. Ze względu na rygor sanitarny liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń!
 

Projekt zrealizowano dzięki wsparciu Miasta Lublin.

Źródło: lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe