Bilety na mecz Motor Lublin - Legia Warszawa

  • 16.11.2021, 15:22 (aktualizacja 17.11.2021, 10:45)
  • Źródło: Lublin.eu
Bilety na mecz Motor Lublin - Legia Warszawa
Motor Lublin zmierzy się z Legią Warszawa 1 grudnia o godz.20.00. Ze względu na duże zainteresowanie nadchodzącym spotkaniem, dystrybucja wejściówek na pucharowy hit zostanie podzielona na etapy. Bilety będą sprzedawane w trzech turach. Jedna osoba może kupić maksymalnie cztery bilety.

Pierwszy z etapów rozpocznie się 17 listopada o godz. 19:50 i potrwa przez 72 godziny. W sprzedaży będzie wówczas 9 tysięcy biletów. W tym czasie wejściówki będą mogły kupować wyłącznie osoby, które w trakcie obecnego sezonu były na przynajmniej jednym meczu na Arenie Lublin. Weryfikacja następuje na podstawie numeru PESEL. Na tym etapie system będzie odrzucał dane ludzi, którzy nie odwiedzili stadionu podczas spotkania ligowego lub pucharowego w bieżących rozgrywkach. To ukłon w kierunku kibiców, którzy zawsze wspierają Motor Lublin!

W drugiej turze bilety będą mogli kupować tylko fani, którzy kiedykolwiek pojawili się na biletowanym meczu Motoru na Arenie. Ten etap sprzedaży rozpocznie się 20 listopada o godz. 19:50 i również potrwa 72 godziny.

Jeżeli po dwóch pierwszych turach bilety nadal będą dostępne, otwarta sprzedaż ruszy 23 listopada o godz. 19:50. Dotychczasowe zainteresowanie meczem jest bardzo duże, więc wejściówki powinny się rozchodzić bardzo szybko! Po każdym etapie sprzedaży bilety nieopłacone wrócą do puli dystrybucyjnej.

CENNIK

  • bilety – 40 zł
  • bilety VIP – 300 zł
  • grupy zorganizowane (minimum 15 osób, w wieku do 15 roku życia) – 30 zł/bilet (zgłoszenia należy wysyłać na adres [email protected])

UWAGA! Wejściówki na mecz będzie można nabywać online na stronie https://bilety.motorlublin.eu/ lub stacjonarnie w Lombardach Am$terdam, które znajdują się na Placu Dworcowym 4 oraz przy ul. Lwowskiej 6. Możliwość kupowania biletów pojawi się również w Sklepiku Kibica na stadionie, czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-19:00. Jeśli bilety będą nadal dostępne w dniu meczu, to zostaną sprzedawane w kasach Arena Lublin w cenie 50 zł. Posiadacze karnetów mają wstęp na mecz zawarty w cenie karnetów. Ich miejsca nie trafiły do sprzedaży.

A już teraz zapraszamy na mecz Motoru Lublin ze Zniczem Pruszków. Wejściówki będzie można nabywać online na stronie lub stacjonarnie w Lombardach Am$terdam, które znajdują się na Placu Dworcowym 4 oraz przy ul. Lwowskiej 6. Możliwość kupowania biletów pojawi się również w Sklepiku Kibica na stadionie, czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-19:00.

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe