Koncert Andrzejkowy dla osób niepełnosprawnych.

  • 15.11.2021, 12:20
  • Tomek
Koncert Andrzejkowy dla osób niepełnosprawnych.
Nazywam się Emil Winiarski. Jestem osobą niepełnosprawną, od wypadku w dzieciństwie choruję na epilepsję. W zmaganiach z chorobą pomagała mi rodzina. Dziadek zabierał mnie na mecze, mama na małe wycieczki, słuchaliśmy razem muzyki. Oboje bardzo się cieszyli, że znalazłem sobie zainteresowania. Jednak los sprawił, że zostałem człowiekiem samotnym. Najpierw zmarł dziadek, babcia, a dwa lata temu moja ukochana mama. Było to dla mnie straszne przeżycie. Musiałem poradzić sobie sam.

Z czasem zacząłem słuchać muzyki disco polo, wychodzić na wydarzenia sportowe. Muzyka i sport stały się moją wielką pasją. Gdy tylko miałem gorszy moment w życiu to właśnie moje zainteresowania bardzo mi pomagały, poprawiały humor, odganiały smutne myśli i sprawiały wielką radość. Wiem, że mama byłaby ze mnie dumna że znalazłem sposób na poradzenie sobie.

Moim marzeniem od kilku lat jest zorganizowanie koncertu dla osób niepełnosprawnych. Zarażenie ich pasją, pokazanie jak bardzo muzyka i zainteresowania sportowe mogą rozjaśnić życie, pomagać w chorobie i dać im chwilę radości.

Wreszcie spotkałem osoby, które pomagają mi spełnić największe marzenie: spotkanie osób niepełnosprawnych z największymi lubelskimi sportowcami i udział w koncercie muzyki disco polo. Zaproszone Warsztaty Terapii Zajęciowej oraz Środowiskowe Domy Samopomocy z Lublina wykazały duże zainteresowanie i ogromną radość z takiego wydarzenia. Wspierają mnie lubelskie kluby sportowe: Motor Lublin, Speedway Lublin, AZS Lublin, MKS Lublin.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 25.11.2021 w Klubie Studenckim Kazki mieszczącym się w Lublinie przy ulicy Nadbystrzyckiej 40a w godzinach 10-13. Przewidziałem atrakcje dla publiczności w postaci dyskoteki, którą poprowadzi DJ Gwiazdor, spotkania z lubelskimi sportowcami oraz koncertu zespołu News.

Chciałbym zaprosić wszystkie osoby niepełnosprawne. Możecie przychodzić w zorganizowanych grupach lub pojedynczo wraz ze swoimi opiekunami. Udział w imprezie jest bezpłatny, ale musimy zebrać fundusze organizacyjne. Z tego powodu chciałbym Państwa poprosić o wsparcie wydarzenia w postaci zasilenia zbiórki lub sponsoringu. Pomóc można poprzez wpłatę na pomagam.pl, zbiórka „muzyczne serca”, lub poprzez kontakt z moim przyjacielem – Rafałem, tel. 513 812 610. Z góry dziękuję wszystkim za wsparcie.

Tomek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe