Nagroda Srebrnych Skrzypiec dla prof. Magdaleny Rzemieniak!

  • 13.01.2016, 15:52
  • Dominika Skabara
srebrne skrzypce
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prof. Magdalena Rzemieniak jest absolwentką Politechniki Lubelskiej. Z wyróżnieniem ukończyła Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Wielokrotnie nagradzana. 14 grudnia ubiegłego roku prof. Magdalena Rzemieniak została wyróżniona w prestiżowym konkursie Srebrnych Skrzypiec imienia. Profesora Bogdana Skalmierskiego.

Nagroda I edycji konkursu była przyznawana za twórcze wykorzystanie i zastosowanie nowych metod matematycznych w technice i inżynierii. Punktowały również prace wyróżniające się interdyscyplinarnością, łączące różne dyscypliny nauki, także humanistyki.400 przebadanych przedsiębiorstw, prawie 5 lat gromadzenia materiałów i niespełna 1,5 roku składania myśli w jedną spójną całość, ale zadany trud się opłacił. Jak mawiał Winston Churchill: „Idąc przez piekło, najgorszą rzeczą jest się cofnąć.” Niech ten cytat pokrzepi wszystkich tych, którzy wątpią w sens  swojej pracy.

Dominika Skabara

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe