JUZ 6 LISTOPADA OFICJALNE OTWARCIE AKROPARKU I…… WIELKA IMPREZA!!!!

  • 05.11.2021, 09:54 (aktualizacja 06.11.2021, 09:32)
  • Źródło: Artykuł sponsorowany
JUZ 6 LISTOPADA OFICJALNE OTWARCIE AKROPARKU I…… WIELKA IMPREZA!!!!
Choć w Parku Trampolin na Al. Witosa 16F Można poskakać już od 3 miesięcy oficjalne otwarcie, z wielką pompą, dopiero przed nami. Pierwsza impreza: „ALOHA”, zorganizowana przez Akropark okazała się wielkim sukcesem! Zabawa była wspaniała, o czym możecie się przekonać zaglądając na fanpage oraz na konto instagramowe Akroparku. Kolejnym wydarzeniem była pełna niespodzianek impreza dla dzieci: „Noc w Akroparku”, z której filmową relację również znajdziecie na FB oraz IG Parku Trampolin.

Akropark działa także charytatywnie. W październiku odbył się tu maraton fitness, z którego dochód przeznaczony został na wsparcie Małego Franka z Lublina. Aktywny styl życia jest dewizą Parku i widać to po tempie w jakim oferują nowości zarówno w zakresie proponowanych atrakcji, zajęć jak i organizowanych eventów. Już w najbliższy weekend 6 listopada odbędzie się impreza oficjalnie otwierająca lubelski Park Trampolin Akropark. Jak zwykle w programie mnóstwo atrakcji i wyjątkowe promocje! Zobaczymy m. im.: pokazy w wykonaniu trenujących pod okiem instruktorów Akroparku młodych tancerzy i akrobatów, na specjalne pokazy zapraszają także sami trenerzy (akrobatyka, Parkour&FreeRun, Shuffle Dance oraz Break Dance). Czekają nas również inne atrakcje w tym: animacje, konkursy, challenge i wiele wspaniałych niespodzianek. To wszystko zobaczymy w godzinach: 17.00 – 21.00. Wtedy też bilety do Akroparku można nabyć za jedyna 20zł (1godzina) lub 30zł (2 godziny).

Dodatkowo w tym dniu obowiązuje 10% promocja dla dużych rodzin oraz grup powyżej 5 osób! 10% rabatu na otwarcie Akroparku otrzymują także dzieci trenujące w Parku. Po imprezie rodzinnej (17.00 – 21.00), o godz. 21.00, Akropark zaprasza studentów i dorosłych na nocne skakanie z DJ-em i muzyką klubową. Wstęp na dwugodzinną imprezę będzie kosztował zaledwie 35zł.

W tej części także czekają na nas wyzwania sportowe i atrakcyjne konkursy. Rezerwacji biletów można dokonać telefonicznie pod nr 888 440 634 lub osobiście w siedzibie Akroparku przy Al. Witosa 16F, codziennie po g. 13.00

Źródło: Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe