Wyszukiwarka grobów na stronie cmentarze.lublin.eu

  • 28.10.2021, 13:30
  • Źródło: Lublin.eu
Wyszukiwarka grobów na stronie cmentarze.lublin.eu
W związku ze zbliżającym się okresem Wszystkich Świętych przypominamy, że za pośrednictwem strony internetowej cmentarze.lublin.eu można w łatwy sposób odnaleźć groby znajdujące się na lubelskich cmentarzach komunalnych przy ul. Droga Męczenników Majdanka 71 oraz przy ul. Białej 3.

Funkcjonująca od 2010 roku wyszukiwarka Grobonet na stronie cmentarze.lublin.eu umożliwia znalezienie grobów swoich bliskich w bazie 68 tys. 475 pochowanych osób oraz zlokalizowanie ich grobu na mapie. To praktyczne narzędzie, zwłaszcza, że cmentarz komunalny na Majdanku jest największą nekropolią nie tylko w Lublinie, ale w całej wschodniej Polsce.

Po wpisaniu danych osoby zmarłej w polu wyszukiwania, wyświetlą się nie tylko fotografie nagrobka i dokładne wskazanie sektora, rzędu i numeru kwatery, ale również dane wszystkich pozostałych osób pochowanych w tej lokalizacji. System umożliwia także zapalenie wirtualnego znicza z dedykacją, do czego zachęcamy, zwłaszcza w stanie epidemii.

Przypominamy również, że w czasie Wszystkich Świętych w rejonie lubelskich cmentarzy nastąpią zmiany w organizacji ruchu. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na stronie www.lublin.eu, zaś w zakresie kursowania komunikacji miejskiej na stronie www.ztm.lublin.pl.

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe