Wsparcie osób bezrobotnych i przedsiębiorców przez MUP w Lublinie

  • 28.10.2021, 10:33
  • Źródło: lublin.eu
Wsparcie osób bezrobotnych i przedsiębiorców przez MUP w Lublinie
Miejski Urząd Pracy w Lublinie informuje, że posiada środki finansowe na organizację staży, prac interwencyjnych, dofinansowania podjęcia działalności gospodarczej.

Wymienione formy wsparcia są finansowane z Funduszu Pracy lub projektów współfinansowanych z EFS: „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Lublin (VI)" PO WER 2014–2020, „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w wieku 30 lat i więcej zarejestrowanych w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie (VII)" RPO Lubelskie 2014-2020.

Informacji dotyczących stosownych wniosków należy szukać na stronie internetowej muplublin.praca.gov.pl; w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie, ul. Niecała 14, tel. 81 466 52 57, e-mail: [email protected]

Źródło: lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe