Warsztat dla koordynatorów i koordynatorek wolontariatu

  • 23.10.2021, 10:21
  • Źródło: lublin.eu
Warsztat dla koordynatorów i koordynatorek wolontariatu
Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają na dwa dwudniowe warsztaty skierowane do pracowników oraz współpracowników instytucji kultury i organizacji pozarządowych, którzy w codziennej pracy korzystają ze wsparcia wolontariuszy lub są zainteresowani tym tematem.

20-21 listopada 2021 r. „Złote zasady współpracy z wolontariuszami. Organizacja, promocja i standardy wolontariatu” to warsztat skierowany do osób, które chciałyby usprawnić lub dopiero rozpocząć współpracę z wolontariuszami.

27-28 listopada 2021 r. „Komunikacja – warsztat dla koordynatorów wolontariatu” to z kolei propozycja idealna dla pracowników sektora kultury, którym zależy, aby ich współpraca z wolontariuszami przebiegała jeszcze lepiej, do czego częstym kluczem jest właśnie dobra komunikacja.

Obydwa wydarzenia są bezpłatne. Obowiązują zapisy do 7 listopada 2021 r.
Szczegółowe informacje oraz zapisy

Źródło: lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe