Poszukiwani świadkowie katastrofy w ruchu drogowym w gminie Siedliszcze

  • 21.10.2021, 12:00
  • Źródło: KMP Chełm
Poszukiwani świadkowie katastrofy w ruchu drogowym w gminie Siedliszcze
Policjanci poszukują świadków katastrofy w ruchu drogowym, do której doszło w sierpniu 2021 roku w miejscowości Lechówka. Kierujący samochodem osobowym marki Renault chcąc uniknąć czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym marki Scania, której kierujący wyprzedzał na „trzeciego", stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w pasażerskiego busa. Osoby, które posiadają informacje na ten temat proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie.

Chełmscy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie w sprawie katastrofy w ruchu drogowym. Do zdarzenia doszło 2 sierpnia 2021 roku w miejscowości Lechówka w gminie Siedliszcze. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Scania wyprzedzając na "trzeciego" zmusił kierowcę renault do ucieczki. Mężczyzna w celu uniknięcia czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zderzył się z busem pasażerskim. Śmierć na miejscu poniósł kierujący samochodem osobowym oraz pasażerka busa. Kolejne dwie osoby zmarły w szpitalu.

Funkcjonariusze ustalili, że kierujący scanią wyprzedzał też między innymi samochód marki Iveco koloru jasnego, którego danych personalnych kierowcy dotychczas nie ustalono.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, bądź też posiadają informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod numerem telefonu 47 813 1210 lub alarmowym 112.

Źródło: KMP Chełm

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe