Narkotyki i broń znalezione w mieszkaniu 35-latka

  • 19.10.2021, 19:27
  • Źródło: Policja Lubelska
Narkotyki i broń znalezione w mieszkaniu 35-latka
Policjanci kryminalni zatrzymali 35-letniego mieszkańca Chełma. W miejscu jego zamieszkania znaleźli blisko 600 gram marihuany, amfetaminę i broń z amunicją. Mężczyzna zostanie dzisiaj doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Policjanci kryminalni z chełmskiej komendy przeszukali wczoraj jedno z mieszkań na osiedlu Dyrekcja Dolna w Chełmie. Mieli podejrzenia, że mieszkający tam 35-latek może posiadać narkotyki i broń. Przypuszczenia te potwierdziły się, gdy w jednym z pomieszczeń znaleźli blisko 600 gram marihuany, 100 gram amfetaminy oraz pistolet i kilkanaście sztuk amunicji. Funkcjonariusze zabezpieczyli znalezione narkotyki i broń. Militaria trafią do biegłego, gdzie zostaną poddane szczegółowej ekspertyzie.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. Był już notowany za przestępstwa narkotykowe i przeciwko mieniu. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Źródło: Policja Lubelska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe