Ulica Lubartowska z nowymi chodnikami

  • 14.10.2021, 09:19
  • Źródło: Lublin.eu
Ulica Lubartowska z nowymi chodnikami
Mieszkańcy mogą już korzystać z nowych chodników wzdłuż ul. Lubartowskiej. To efekt zakończonego remontu ciągów pieszych tej ulicy Starego Miasta.

– Zrealizowane prace drogowe na ul. Lubartowskiej podnoszą komfort i bezpieczeństwo poruszania się w centrum Lublina. Odnowione chodniki na tej ulicy wpływają także na poprawę estetyki zabytkowej części miasta. Roboty drogowe wzdłuż ul. Lubartowskiej to realizacja zadań w zakresie remontów zapisanych w tegorocznym budżecie. Plan robót drogowych uwzględnia 25 lokalizacji na terenie miasta, a łączna kwota środków zarezerwowana na ten cel to około 2 mln zł – mówi Artur Szymczyk, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Inwestycji i Rozwoju.

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe