Aukcja Nałęczów - Mistrzowie Współczesności, już w sobotę.

  • 12.10.2021, 16:22
  • Tomek
Aukcja Nałęczów - Mistrzowie Współczesności, już w sobotę.
Serdecznie zapraszamy Państwa na Aukcję Nałęczów – Mistrzów Współczesności. To pierwsza aukcja sztuki powstała dzięki współpracy Domu Aukcyjnego DNA oraz Uzdrowiska Nałęczów. Aukcja jest wyjątkowa, gdyż prezentowane obrazy i rzeźby pochodzą spod ręki klasyków polskiego malarstwa współczesnego, którzy w malowniczym Nałęczowie uczestniczyli w plenerach artystycznych, dzięki czemu na przestrzeni lat nałęczowska kolekcja powiększała się i zyskiwała na wartości.

Aukcja odbędzie się w sobotę 16 października o godz. 16:00 w Hotelu Termy Pałacowe w Nałęczowie. Zachęcamy do udziału stacjonarnego, gdzie w towarzystwie dobrego wina, będą Państwo mogli nabyć dzieła klasyków współczesnego malarstwa w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo do każdego wylicytowanego na miejscu obrazu otrzymają Państwo butelkę wyśmienitego włoskiego wina w prezencie. Nałęczów jest doskonałym miejscem dla osób chcących zatroszczyć się o swoje zdrowie. Urok zabytkowego Parku Zdrojowego i zabiegi SPA sprzyjają regeneracji nie tylko ciała, ale i ducha. Zatem udział w aukcji można połączyć z weekendowym relaksem i wycieczkami do okolicznych miejscowości, takich jak Kazimierz Dolny, Lublin czy Janowiec.

Inwestowanie w dzieła mistrzów współczesności procentuje – może przynieść duży zysk w krótkim czasie. Oprócz tego zaproszenie sztuki do naszego otoczenia, przynosi wiele korzyści – obrazy i rzeźby to ponadczasowe dodatki, które sprawdzą się w każdej przestrzeni, a piękny obraz cieszy oko właściciela i świadczy o jego dobrym guście i zaangażowaniu w kulturę. Inwestycja w sztukę jest także formą inwestowania w siebie – rozwija zmysł estetyczny, wyobraźnię i kreatywne myślenie, przydatne w rozwiązywaniu problemów.

Aby każdy z Państwa mógł wziąć udział w aukcji w dogodny dla siebie sposób istnieje możliwość licytacji online, telefonicznie lub za pomocą zlecenia licytacji – więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w załączonym katalogu. Chęć udziału w aukcji należy zarejestrować w formularzu na stronie da.dnagallery.pl, mailowo lub telefonicznie. 

Zapraszamy!

Tomek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe