STOKROTKA JEDNYM Z GIGANTÓW REGIONALNYCH

  • 05.10.2021, 12:15
  • Tomek
STOKROTKA JEDNYM Z GIGANTÓW REGIONALNYCH
Stokrotka Sp. z o.o. zajęła drugie miejsce w Setce Kuriera Lubelskiego, czyli rankingu stu najlepszych firm regionu lubelskiego. Również druga była w podobnym zestawieniu przygotowanym przez redakcję Dziennika Wschodniego. W obu rankingach o miejscu na liście decydowały przychody za 2020 rok.

„Setka Kuriera” to zestawienie najważniejszych i największych firm, które są lokomotywą gospodarki województwa lubelskiego. Tegoroczna gala miała w sobie jednak nowość – po raz pierwszy – do ułożenia listy stu najlepszych firm w naszym regionie została zaproszona Izba Administracji Skarbowej, która pieczołowicie analizowała poczynania przedsiębiorców w trudnym dla wszystkim 2020 roku.

W rankingu organizowanym już po raz 17 przez redakcję Kuriera Lubelskiego, Stokrotka znalazła się w kategorii „Giganci”, czyli firm, które uzyskały obrót powyżej miliarda złotych.

Z kolei w rankingu organizowanym już po raz 25 przez Dziennik Wschodni, Stokrotka została również największym pracodawcą oraz najlepszą firmą handlową w regionie lubelskim.

Dziękując za otrzymane wyróżnienia, Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu, dyrektor sprzedaży i marketingu Stokrotki Sp. z o.o., podkreślił, że jest to przede wszystkim sukces całego zespołu, liczącego ponad 11 tysięcy pracowników. Nie byłoby to możliwe, bez ich osobistego zaangażowania i wsparcia, tym bardziej, że podsumowanie dotyczyło roku 2020, a więc czasu pandemii.

Tomek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe