Utrudnienia na łącznicy dróg S17-S12 w kierunku Radomia

  • 04.10.2021, 14:59
  • Źródło: KPP Puławy
Utrudnienia na łącznicy dróg S17-S12 w kierunku Radomia
W wyniku zdarzenia drogowego na drodze S17 zablokowana jest łącznica węzła Kurów Zachód od strony Warszawy w kierunku Radomia. Samochód ciężarowy marki scania uderzył w bariery energochłonne i zjechał z nasypu. Kierowca został zakleszczony w kabinie, skąd wydostali go strażacy. Śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Objazd w Żyrzynie na drogę 824.

Do zdarzenia doszło około godziny 10:47 na drodze S17, na wysokości Sielc w kierunku Radomia. Samochód ciężarowy marki scania uderzył w bariery energochłonne i zjechał z nasypu. Kierowca został zakleszczony w kabinie. Został z niej wydobyty przez strażaków, a następnie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowany do szpitala w Lublinie. Badanie wykazało, że był trzeźwy. To 39 letni mieszkaniec wojewodztwa zachodnio-pomorskiego.

Objazd w Żyrzynie na drogę 824 w kierunku Puław, wjazd na drogę S12 na węźle Puławy Wschód w kierunku Radomia.

Źródło: KPP Puławy

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe