Spotkanie promocyjne książki Saga niewoli z Katarzyną Bujakiewicz

  • 01.10.2021, 09:16
  • Tomek
Spotkanie promocyjne książki Saga niewoli  z Katarzyną Bujakiewicz
Zapraszamy na spotkanie z Aldoną Wleklak, autorką książki "Saga niewoli". To powieśc historyczna osadzona w XIX w w zaborze pruskim. Książka jest historią opartą na życiu pradziadków autorki. Gościem specjalnym wieczoru będzie Katarzyna Bujakiewicz. Spotkanie odbędzie się w restauracji Za kulisami, przy Placu Teatralnym 1 w Lublinie 3 października 2021 o godz. 18.30.

 

 

Fascynująca i wciągająca saga rodzinna z Wielkopolski.

W Radomicku, niewielkiej wsi w zaborze pruskim, pod koniec XIX wieku Polacy mieszkają tuż obok niemieckich sąsiadów. Przystojny Jakub żyje tu ze swoją skromną, urodziwą żoną Anną i dziećmi. W ich codzienności przeplatają się chwile szczęścia, radości, miłości, ale i smutków, kłopotów, zdrad i nienawiści. Jak trudne czasy zaborów wpłyną na losy rodziny?

Tę opowieść napisało samo życie.

Aldona Wleklak to PR manager, lokalna patriotka i magister historii UAM w Poznaniu. Do napisania „Sagi niewoli" zainspirowały ją rodzinne opowieści i losy pradziadków, którzy stali się pierwowzorem postaci Jakuba i Anny. Książka, eBook i audiobook, który czyta Laura Breszka dostępne na Empik.pl

 Cena za książkę i audiobook 39,99 zł, eBook 27,99 zł 

Tomek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe