Teatr Stary otwiera się po wakacjach!

  • 20.09.2021, 09:03 (aktualizacja 20.09.2021, 09:10)
  • Źródło: lublin.eu
Teatr Stary otwiera się po wakacjach!
Bilety na wszystkie wrześniowe i październikowe wydarzenia są wciąż dostępne w kasie teatru oraz na stronie internetowej teatrstary.eu. Tam też można znaleźć aktualny repertuar.

13.09.2021 zmianie uległ Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach artystycznych w okresie epidemii COVID-19 oraz Regulamin rezerwacji / kupna / zwrotu biletów do Teatru Starego w Lublinie. Prosimy o zapoznania się z nowymi regulaminami przed kupnem biletów.

Zgodnie z obecnie obowiązującymi wytycznymi liczba miejsc udostępnionych do sprzedaży na wydarzenia odbywające się w teatrze to 75% widowni.
Pozostałe 25% stanowi pulę biletów dostępną wyłącznie dla osób posługujących się certyfikatem szczepienia przeciwko COVID-19. Bilet dla osoby zaszczepionej można nabyć w kasie teatru oraz na stronie teatrstary.eu. Przed wejściem na widownię konieczne jest okazanie ww. certyfikatu (w formie papierowej lub elektronicznej). Widz, który odmówi okazania dowodu szczepienia, nie zostanie wpuszczony na salę widowiskową, a bilet nie będzie podlegać zwrotowi. Kupując bilet w puli 25 % widz wyraża zgodę na udostępnienie certyfikatu w celu podanym powyżej.

Źródło: lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe