Informacje drogowe: Parada samochodów i motocykli

  • 17.09.2021, 15:40 (aktualizacja 17.09.2021, 15:48)
  • Paulina Beczek
Informacje drogowe: Parada samochodów i motocykli lublin.eu
W związku z organizowaną "Paradą samochodów i motocykli" w ramach XVII Lubelskiego Festiwalu Nauki, w niedzielę (19 września) pomiędzy godz. 12.00 a 12.50, mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Kolumna pojazdów będzie przemieszczać się następującymi ulicami: Grottgera, Al. Racławickimi, Krakowskie Przedmieście, 3 Maja, Radziwiłłowską, Staszica, Świętoduską, Bajkowskiego, Lubartowską, al. Tysiąclecia, nawrót na Rondzie Romana Dmowskiego, al. Tysiąclecia, al. Solidarności, Wodopojną, Świętoduską, Bajkowskiego, placem Króla Władysława Łokietka, Królewską, Wyszyńskiego, Bernardyńską, placem Wolności, Narutowicza, Peowiaków, Kołłątaja, Krakowskie Przedmieście, Lipową, Marii Curie-Skłodowskiej, Grottgera.


 

Na czas przejazdu kolumny samochodów, kierowców prosimy o zachowanie ostrożności.


 

Paulina Beczek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe