Poszukiwane osoby z niepełnosprawnościami do udziału w badaniu

  • 16.09.2021, 08:25
  • Źródło: Lublin.eu
Poszukiwane osoby z niepełnosprawnościami do udziału w badaniu
Poszukiwane osoby z niepełnosprawnościami do udziału w badaniu. Stowarzyszenie Otwieracz wraz z miastem Lublin zapraszają osoby z niepełnosprawnościami do udziału w anonimowym badaniu, które będzie podstawą do stworzenia Standardów Dostępności Kultury.

Od kilku tygodni trwają prace związane z projektem "Standardy Dostępności Kultury — Wspólna Sprawa". Jednak, żeby projekt zakończył się sukcesem, niezbędna jest diagnoza potrzeb grupy docelowej. Dlatego Stowarzyszenie Otwieracz uruchomiło internetową ankietę skierowaną do osób z niepełnosprawnościami oraz rodziców i opiekunów osób z niepełnosprawnościami. Ankieta w wersji online dostępna jest pod adresem: Badanie uczestnictwa w kulturze osób z niepełnosprawnością mieszkających w Lublinie.

Instrukcja wypełnienia ankiety dla osób g/Głuchych i słabosłyszących w PJM: https://youtu.be/KbOAxLwJtuc
Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie Stowarzyszenia Otwieracz: https://www.facebook.com/Otwieraczlublin .
Wszelkie pytania dotyczące badania należy kierować na adres: [email protected] lub poprzez formularz na wyżej podanej stronie.
Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności — Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków NOWEFIO.

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe