Zapraszamy do Chatki Żaka na Chatka Blues Festival 2021!

  • 08.09.2021, 17:00
  • Paulina Beczek
Zapraszamy do Chatki Żaka na Chatka Blues Festival 2021!
Już 10 września o godzinie 19:00 w Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka, po raz 11. odbędzie się lubelskie święto bluesa, czyli Chatka Blues Festival! Na scenie wystąpią Paweł Szymański, Smooth Gentlemen i argentyńska gitarzystka – Vanesa Harbek z zespołem. Koncerty poprowadzi lubelski muzyk – Marcin Kruk. Tegoroczna edycja wydarzenia będzie jednodniowa.

– Tradycją festiwalu jest jego różnorodność. Tak będzie również i w tym roku. Usłyszymy zarówno tradycyjnego akustycznego bluesa, energetyczny blues z domieszką soulu i boogie, a także klasycznego bluesa z domieszką wpływów latino w kobiecej odsłonie – mówi Adam Bartoś, dyrektor artystyczny festiwalu.

Do tej pory na festiwalowej scenie Chatki Żaka wystąpiło wielu znakomitych wykonawców z Polski i zagranicy, którzy zaprezentowali swój talent miłośnikom bluesa i dobrej muzyki. Gościliśmy artystów z USA (w tym gwiazdy bluesa z Chicago) i Kanady, Ameryki Południowej i Europy.

Najlepszych bluesowych muzyków z Polski i Świata mamy przyjemność zapraszać do Chatki Żaka od 2010. Cieszymy się, że nasze Akademickie Centrum Kultury i Mediów jest przestrzenią zarówno dla młodych, dopiero rozpoczynających swoją karierę artystów, jak i dla doświadczonych twórców, koncertujących na całym świecie. Serdecznie zapraszamy na Chatka Blues Festiwal 2021. Wydarzenie to otwiera sezon wydarzeń i festiwali, które zaproponujemy Wam wraz z nowym rokiem akademickim - dodaje Izabela Pastuszko, dyrektor ACKiM UMCS Chatka Żaka.

Przedsprzedaż biletów na koncerty w promocyjnych cenach odbywa się za pośrednictwem serwisu eBilet.pl (www.ebilet.pl/muzyka/jazz-blues/chatka-blues-festival/). Będzie można je też zakupić stacjonarnie w dniu koncertu (od godz. 17:00) w Chatce Żaka. (Bilety: 50 zł – przedsprzedaż online/ 60zł w dniu koncertu). Po więcej informacji zapraszamy na stronę: http://chatkablues.pl/.


 


Organizator

Fundacja Obszar Działań Artystycznych (ODA)

ul. Głowackiego 35

20-060 Lublin

e-mail: [email protected]


 

Współorganizator

Akademickie Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka

ul. Idziego Radziszewskiego 16

20-031 Lublin

e-mail: [email protected]

 

Paulina Beczek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe