Miasteczko Małego Lekkoatlety zaprasza!

  • 02.09.2021, 10:30
  • Łukasz Samol
Miasteczko Małego Lekkoatlety zaprasza!
W piatek na stadionie lekkoatletycznym w Lublinie odbędą się PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski 2021 Finał Ekstraklasy Ligi Lekkoatletycznej. 8 czołowych zespołów, które uzyskały największą liczbą punktów w I rundzie PZLA, będzie walczyło o mistrzowski tytuł. Wśród startujących na lubelskim stadionie zawodników zobaczymy m.in. medalistów igrzysk olimpijskich w Tokio, a tytułu najlepszej lekkoatletycznej drużyny w Polsce bronić będzie AZS UMCS Lublin. Zapraszamy na trybuny, bo na pewno nie zabraknie emocji i rywalizacji na najwyższym sportowym poziomie. Bilety: normalny w cenie 9 zł i ulgowy - 4 zł dostępne na stronie kupbilet.pl. W dniu zawodów, tj.: 3 września będzie prowadzona sprzedaż stacjonarna biletów przed bramą stadionu.

Organizatorzy przygotowali również niespodziankę dla najmłodszych - Miasteczko Małego Lekkoatlety. To wspaniała inicjatywa, która pozwala odkrywać potencjał Królowej Sportu i przekazywać dzieciom pasję do aktywności fizycznej. Na specjalnie zorganizowanej przestrzeni pod okiem profesjonalnych trenerów i zawodników – gwiazd sportu każdy uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił w zabawach lekkoatletycznych (między innymi bieg płotkarski, rzut oszczepem do celu, skok wzwyż) oraz uczestniczyć w ceremonii dekoracji.

Miasteczko będzie czynne w dniu Mistrzostw, tj.: 3 września od godziny 12.00 do 18.00 na stadionie lekkoatletycznym przy al. Piłsudskiego 22. Wstęp wolny w godzinach 12.00-15.00, dzieci i młodzież do 15 roku życia bezpłatnie. Po godzinie 15.00, ze względu na trwające zawody, opiekun uczestnika zobowiązany będzie do zakupu dla siebie biletu w cenie 9,00 zł. Zapraszamy!

Łukasz Samol

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe