Ukeje/Baczyński - koncert w Radiu Lublin

  • 02.09.2021, 09:57
  • Paulina Beczek
Ukeje/Baczyński - koncert w Radiu Lublin
3 września o godzinie 19:00 w Studio im. Budki Suflera w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Damian Ukeje. Zagra koncert upamiętniający twórczość Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, jednego z najwybitniejszych poetów okresu międzywojennego, który jest patronem roku 2021.

Damian Ukeje jest kompozytorem, autorem tekstów oraz wokalistą. Początek jego kariery wiąże się z występami z zespołem Jerry's Hole Band, brał udział w wielu telewizyjnych show, między innymi w „Szansie na sukces”. Podczas piątkowego koncertu zostaną wykonane utwory muzyczne specjalnie skomponowane do wybranych wierszy poety. Obok Damiana Ukeje, na scenie wystąpią m.in. Michał Sołtan i Rafał Dubicki.

Paulina Beczek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe