6. Mila Pamięci Ofiar Komunizmu w Lublinie

  • 28.08.2021, 11:15
  • Źródło: Lublin.eu
6. Mila Pamięci Ofiar Komunizmu w Lublinie Lublin.eu
Bieg rozgrywany w ramach Lubelskiej Biegowej Triady Pamięci. Celem biegu jest upamiętnienie w sportowy sposób ponad 170 milionów ofiar systemu komunistycznego na całym świecie w tym ofiar poniesionych przez naród polski walczący o wolność z nieludzkim systemem.

Organizatorzy zalecają start zawodników w koszulkach patriotycznych. Bieg w 2021 roku odbywa się w obostrzeniu epidemiologicznym na terenie Parku Ludowego. Bieg odbywać się będzie na dystansie 1609 m (mila lądowa). Wydarzenie w wyjątkowy sposób integruje środowisko szkolne. Peleton uczniów, rodziców i nauczycieli tworzy sztafetę pokoleń. Zawody dostępne dla uczniów od klasy 5 do klasy 8 szkół podstawowych, uczniów szkół ponadpodstawowych, nauczycieli i rodziców.

W 2021 roku Organizator wprowadził podział na kategorie biegowe wraz z limitem zawodników:

a) Grupa I szkoły podstawowe klasy 5 i 6 – limit 160 zawodników
b) Grupa II szkoły podstawowe klasy 7 i 8 – limit 160 zawodników
c) Grupa III szkoły ponadpodstawowe – limit 160 zawodników
d) Grupa IV nauczyciele i rodzice – limit 75 zawodników

Zapisy na bieg tylko drogą elektroniczną, pod linkiem: ZAPISYotwiera się w nowej karcie. Po dokonaniu zapisu każdy zawodnik jest zobowiązany do pobrania i wypełnienia ankiety wywiadu epidemiologicznego, dostępnej do POBRANIA:  Ankieta_6 MPOK_covid 19.

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe