Aplikacja podpowie jak segregować odpady

  • 24.08.2021, 15:06
  • Łukasz Samol
Aplikacja podpowie jak segregować odpady
Kraśnicka firma Ekoland Sp. z o.o. wprowadziła na lokalny rynek nowoczesną aplikację ekoAPP, która została stworzona, aby ułatwić mieszkańcom segregację odpadów oraz zarządzanie nimi. Bezpłatną aplikację można pobrać na telefon komórkowy pod adresem: www.ekoapp.com.pl

- Chcemy w ten sposób pomóc mieszkańcom Kraśnika i gminy Gościeradów w prowadzeniu skutecznej gospodarki odpadami w domach i mieszkaniach. Zależy nam na podniesieniu świadomości dotyczącej właściwej segregacji odpadów, jak jest to ważne dla środowiska naturalnego. Często jest tak, że chcemy segregować, lecz nie do końca wiemy jak to zrobić, dlatego stworzyliśmy aplikację, która pomoże w codziennych wyborach w zakresie segregacjimówi Wojciech Wojtaszek, prezes Ekoland Sp. z o.o. w Kraśniku.

Dzięki ekoAPP mieszkańcy nie tylko otrzymają niezbędną wiedzę dotyczącą segregacji odpadów. Jej zadaniem będzie również przypominanie o terminach wywozu poszczególnych frakcji, co znacznie ułatwi planowanie domowych obowiązków. Aplikacja podpowie także, gdzie wyrzucić dany odpad oraz wskaże lokalizacje punktów selektywnego zbierania odpadów.

Po zainstalowaniu aplikacji w telefonie, będzie można mogli dodać kilka lokalizacji, dla których będziemy otrzymywać powiadomienia o terminie wywozu poszczególnych frakcji. Ekoapp dla ułatwienia kontaktu z mieszkańcami Kraśnika zawiera także bezpośredni formularz kontaktowy do firmy Ekoland.

Aplikacja została już z powodzeniem wdrożona w Lublinie przez firmę Kom-eko.

Łukasz Samol

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe