Gratulacje dla najszybszej kobiety świata we wspinaczce!

  • 12.08.2021, 09:30
  • Źródło: Lublin.eu
Gratulacje dla najszybszej kobiety świata we wspinaczce!
Wspaniały występ naszej zawodniczki zakończył się pobiciem rekordu świata we wspinaczce na szybkość. W wyścigu na czas osiągnęła wynik 6,84 sekundy! Po powrocie z Tokio Aleksandra Mirosław i jej trener Mateusz Mirosław odwiedzil swój macierzysty Klub Wspinaczkowy Kotłownia. W trakcie spotkania gratulacje i podziękowania w imieniu Prezydenta i Mieszkańców Miasta Lublin złożyła zawodniczce i jej trenerowi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak - Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

Jestem bardzo zadowolona z osiągniętego wyniku. Teraz chwila odpoczynku i powrót do treningów. Przede mną wrześniowe Mistrzostwa Świata w Moskwie, a za 3 lata Igrzyska Olimpijskie w Paryżu - powiedziała Aleksandra Mirosław.

Następnie najszybsza kobieta świata we wspinaczce odpowiadała na pytania uczestników warsztatów i rozdawała autografy.

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe