Radio ZET oficjalnym partnerem radiowym 78. edycji Tour de Pologne

  • 04.08.2021, 12:35
  • Łukasz Samol
Radio ZET oficjalnym partnerem radiowym 78. edycji Tour de Pologne
Na antenie stacji będzie można usłyszeć specjalne wydania programów, z miejsca startu i zakończenia zawodów, z samego środka wydarzeń. Będą goście specjalni i mnóstwo ciekawostek na temat wyścigu.

– Z Radiem ZET w tak szerokim zakresie będziemy współpracować po raz pierwszy. To medialny potentat, marka znana chyba każdemu Polakowi. Poza radością z wizerunkowych i biznesowych korzyści, które obie strony odniosą, cieszę się z naszej współpracy także dlatego, że po prostu bardzo lubię słuchać tego radia – komentuje Czesław Lang, dyrektor generalny Lang Teamu i dyrektor Tour de Pologne.
– Na trasie będzie nasz specjalny wysłannik, który na żywo zrelacjonuje najważniejsze wydarzenia podczas każdego etapu. Fani kolarstwa, którzy, z jakichś powodów, nie będą mogli oglądać relacji telewizyjnej, słuchając Radia ZET dowiedzą się na bieżąco o tym, co dzieje się na trasie. Informacje o kolejnych etapach pojawią się również na stronie Radiozet.pl, a widzowie obserwujący zmagania na miejscu lub w telewizji z pewnością dostrzegą nasz specjalny wóz, który będzie towarzyszyć kolarzom podczas wszystkich etapów wyścigu – informuje rozgłośnia.
Tour de Pologne jest jednym z najbardziej prestiżowych cyklicznych wydarzeń sportowych w naszym kraju, posiadającym bogatą historię i przyciągającym uwagę tysięcy fanów zarówno na trasach etapów, jak i śledzących rywalizację w mediach. Wyścig należy do prestiżowej grupy kolarskich tourów UCI World Tour. To właściwie jedyna okazja dla polskich fanów kolarstwa, by zobaczyć z bliska najlepszych kolarzy świata.

– Popularność tego sportu w naszym kraju nie maleje, a w ostatnim czasie, za sprawą sukcesów Rafała Majki i Michała Kwiatkowskiego, wręcz wzrasta. Radio ZET od kilku lat promuje aktywne spędzanie wolnego czasu. Postawiliśmy na promocję rekreacyjnego korzystania z rowerów. To doskonałe rozwiązanie nie tylko na poprawę naszej kondycji fizycznej, ale też ekologiczny środek transportu i świetny sposób na przyjemne spędzenie czasu z rodziną. Stało się to jeszcze ważniejsze w pandemii, która mocno ograniczyła aktywności sportowe naszych rodaków. W tym roku w ramach akcji „Rowerowy kwiecień/maj z Radiem ZET” rozdaliśmy naszym słuchaczom kilkaset rowerów, a zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Zorganizowaliśmy też specjalne rowerowe wyzwanie, którego uczestnicy pokonali łącznie 400 tys. km. Większe niż dotychczas zaangażowanie Radia ZET we współpracę z organizatorami Tour de Pologne doskonale wpisuje się we wszystkie nasze wcześniejsze działania. To też znakomita okazja do bezpośredniego kontaktu z naszą marką podczas całego touru – podkreśla Radio ZET.

*****

Radio ZET to jedna z najstarszych komercyjnych polskich stacji radiowych i pierwsza taka w Warszawie. Jej pomysłodawcą i twórcą był wybitny dziennikarz – Andrzej Woyciechowski. Stacja zaczęła nadawanie 28 września 1990 roku – początkowo pod nazwą Radio Gazeta, którą wkrótce przemianowano na Radio ZET. W szybkim czasie stała się najpopularniejszą stacją w stolicy, a w 1994 roku ze stacji lokalnej przeistoczyła się w rozgłośnię ogólnopolską. Dziś to druga najczęściej wybierana stacja radiowa w Polsce. Każdego dnia słucha jej 4,5 mln Polaków. Można tu usłyszeć różnorodną muzykę i bieżące, rzetelne informacje z kraju i ze świata. Inspiruje, dostarcza rozrywki i daje do myślenia, kierując program do dorosłych odbiorców. Od początku istnienia stawia na profesjonalizm i osobowości.

Łukasz Samol

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe