Carnaval Sztukmistrzów ponownie zagości w Browarze Perła

  • 23.07.2021, 10:47
  • Źródło: Carnaval Sztumistrzów
Carnaval Sztukmistrzów ponownie zagości w Browarze Perła
W tym roku Carnaval Sztukmistrzów ponownie zagości w Browarze Perła! Na terenach zielonych przy Bernardyńskiej 15 czeka na Was ogniste widowisko MansterVille & Blackout Paradox „The Propane Punk Show” (sobota 22:00, niedziela, 21:00). Oprócz niezwykłych, wieczornych pokazów, w ciągu dnia artyści zapraszają do parku rozrywki z licznymi atrakcjami. (sobota-niedziela, 13:00 – 18:00)

MansterVille to ognisty, punkowy park rozrywki na petardzie. Przed Wami niezwykle spektakularny, widowiskowy pokaz akrobatyczno-ogniowy. Szykujcie się na zapierające dech w piersiach ewolucje i efekty pirotechniczne na 5 metrowym diabelskim kole. To pełne energii i nieoczekiwanych zwrotów akcji widowisko sprawi, że zapragniecie przyłączyć się do punkowej rebelii!

MansterVille w ciągu dnia bawić będzie małych i dużych gości spacerem na gigantycznym kole MansterWheel! Nie zabraknie również kreatywnych zabaw ruchowych i warsztatów dla całych rodzin, a także dla akrobatów czy żonglerów. W miasteczku MansterVille znajdziecie także przeróżne, interaktywne rekwizyty w stylu Propane Punk, czekające na dociekliwego przechodnia.

Źródło: Carnaval Sztumistrzów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe