Szczęśliwy finał poszukiwań Magdaleny Borek

  • 20.07.2021, 12:46
  • Źródło: KMP Zamość
Szczęśliwy finał poszukiwań Magdaleny Borek KMP Zamość
Po intensywnej akcji poszukiwawczej policjanci z Zamościa odnaleźli zaginioną 51-latkę. Kobieta wyszła z domu nie informując rodziny gdzie się udaje, nie było z nią kontaktu, więc zaniepokojony o jej życie mąż poprosił o pomoc policjantów. Działania poszukiwawcze prowadzone były na lądzie i z powietrza. W poszukiwania zaangażowanych było ponad 100 policjantów, strażacy, policyjne psy, drony i śmigłowiec. Odnaleziona 51-latka trafiła pod opiekę lekarzy.

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 51-letniej mieszkanki Zamościa, która wczoraj rano wyszła z domu i udała się nad rzekę Łabuńkę. O zaginięciu powiadomił policjantów zaniepokojony o jej życie mąż. Powiedział, że kobieta jest chora i potrzebuje pomocy. Wskazał także, że 51-latka prawdopodobnie poszła wzdłuż rzeki w kierunku miejscowości Pniówek.

Natychmiast w zamojskiej komendzie Policji rozpoczęto intensywne działania poszukiwawcze. Dla funkcjonariuszy ogłoszono alarm. Policjanci szukali kobiety wzdłuż rzeki aż do miejscowości Pniówek, przeczesywali znajdujące się tam tereny trawiaste i nieużytki rolne, mundurowi szukali 51-latki także w okolicach zbiorników wodnych w Pniówku. Sprawdzali również miejsca na terenie Zamościa, gdzie mogła przebywać kobieta.

W akcji poszukiwawczej wzięło udział ponad 100 policjantów oraz dwa psy służbowe, 16 strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu oraz Ochotniczych Straży Pożarnych okolicznych miejscowości. Do poszukiwań użyto 3 policyjne drony oraz śmigłowiec z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.  

Zakrojone na szeroką skalę intensywne działania policjantów przyniosły pozytywny efekt. Około godziny 18.00 zaginiona została odnaleziona przez funkcjonariuszy Wydziału Patrolowo Interwencyjnego, którzy przeczesywali trawiaste tereny w okolicach rzeki przy ulicy Nadrzecznej. Kobiecie opieki medycznej udzieliła przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia.

Źródło: KMP Zamość

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe