Zagneła Magdalena Borek – 51-letnia mieszkanka Zamościa

  • 19.07.2021, 16:30
  • Źródło: Lubelska Policja
Zagneła Magdalena Borek – 51-letnia mieszkanka Zamościa
Zamojscy policjanci poszukują zaginionej 51-letniej mieszkanki Zamościa. Magdalena Borek wyszła z domu dzisiaj rano. Do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Wszystkie osoby, które widziały zaginioną, bądź też znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu.

Zaginiona wyszła z domu dzisiaj około godziny 9.30. Bezpośrednio po wyjściu z domu poszła  nad rzekę Łabuńkę, następnie udała się wzdłuż rzeki w stronę miejscowości Pniówek. Do chwili obecnej nie powróciła do domu ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta nie posiada przy sobie telefonu komórkowego. Zaginiona jest chora, kontakt z nią może być utrudniony.

Rysopis zaginionej: wzrost 165 centymetrów, krępa budowa ciała, włosy do ramion w kolorze blond.  

Ubiór: niebieska letnia sukienka.

Natychmiast po zgłoszeniu zaginięcia policjanci z zamojskiej komendy rozpoczęli intensywną akcję poszukiwawczą. Kobiety szukają również policyjne psy służbowe. W komendzie ogłoszono alarm dla funkcjonariuszy. W akcji poszukiwawczej biorą także udział strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pniówku.   

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu pod nr tel. 47 815 19 00 lub 112.

Źródło: Lubelska Policja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe