Czasowa organizacja ruchu na ulicy Poniatowskiego

  • 15.07.2021, 12:30
  • Martyna Żydek
Czasowa organizacja ruchu na ulicy Poniatowskiego
W najbliższy piątek (16 lipca) wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu na ulicy Poniatowskiego. Prace drogowe polegające na ułożeniu warstwy ścieralnej nawierzchni obejmą odcinek od skrzyżowania z Al. Racławickimi do wiaduktu nad al. Solidarności.

 

W pierwszej kolejności drogowcy zajmą wschodnią część ul. Poniatowskiego. 16 lipca w godzinach porannych zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z Al. Racławickimi do wiaduktu nad al. Solidarności wraz z łącznicą zjazdową oraz wlotem ul. Popiełuszki od ul. Długosza. Ruch odbywał się będzie dwukierunkowo po stronie zachodniej po jednym pasie ruchu w każdym kierunku z zastosowaniem przewiązki bitumicznej na wyspie dzielącej na ul. Poniatowskiego. Przywrócenie ruchu na tym odcinku nastąpi 17 lipca w godzinach porannych.

 

Tego samego dnia, 17 lipca, prace zostaną przeniesione na stroną zachodnią ul. Poniatowskiego, również na odcinku od skrzyżowania z Al. Racławickimi do wiaduktu nad al. Solidarności. Zamknięty będzie wlot ul. Popiełuszki od ul. Junoszy oraz łącznica wjazdowa z al. Solidarności. Ruch pojazdów odbywać się będzie po stronie wschodniej.

 

Na obu jezdniach ulicy Poniatowskiego ruch dwukierunkowy wróci w środę (21 lipca) w godzinach porannych.

Martyna Żydek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe