Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie z nagrodą Made in Poland 2021

  • 13.07.2021, 15:02
  • Źródło: Lublin.eu
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie z nagrodą Made in Poland 2021 Lublin.eu
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zdobył nagrodę Made in Poland 2021 za prowadzenie badań aplikacyjnych, wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań do gospodarki oraz istotny wpływ na rozwój polskiego szkolnictwa wyższego.

JM Rektor prof. dr hab. Krzysztof Kowalczyk odebrał przyznaną nagrodę podczas uroczystej Gali, zorganizowanej w ramach II edycji Kongresu „Made in Poland”, organizowanego przez Polską Agencję Przedsiębiorczości w dniach 1-2 lipca 2021 r. w Berlinie.

Celem Kongresu jest eksponowanie potencjału polskich producentów, dystrybutorów, usługodawców oraz instytucji, mających istotny wpływ na kształt i rozwój polskiej gospodarki. W tegorocznej edycji Kongresu udział wzięli przedstawiciele organizacji pracodawców, przedsiębiorców, naukowców i dyplomatów, którzy debatowali w kilku panelach tematycznych nad zagadnieniami takimi jak: polski sukces makroekonomiczny na tle innych członków UE, miejsce Polski jako coraz powszechniejszego celu niemieckich inwestycji, unijna polityka klimatyczna i energetyczna jako szansa dla handlu i inwestycji modernistycznych w Polsce, promocja polskich firm sektora cyfrowego i polskich innowacji przemysłowych.

Więcej o nagrodzie oraz samym Kongresie na stronie internetowej Uniwersytetu Przyrodniczego.

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe