Policja zatrzymała 34-latka uprawiającego konopie w tunelu folinowym

  • 08.07.2021, 11:14
  • Źródło: Policja Lubelska
Policja zatrzymała 34-latka uprawiającego konopie w tunelu folinowym
Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 34-latka, który uprawiał konopie w tunelu folinowym na swojej posesji. Policjanci podczas przeszukania ujawnili i zabezpieczyli 46 krzaków konopi innych niż włókniste. Mężczyzna w przeszłości był już notowany za podobne przestępstwa, wkrótce ponownie odpowie przed sądem.

Tomaszowscy kryminalni na podstawie materiałów operacyjnych ustalili, że 34-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski może posiadać narkotyki. W celu zweryfikowania swoich przypuszczeń, udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny. Czujność policjantów nie zawiodła, ponieważ podczas przeszukania ujawnili 46 krzaków konopi. Rośliny znajdowały się w doniczkach w tunelu ogrodowym. Policjanci zatrzymali plantatora i zabezpieczyli jego uprawę.

Mężczyzna hodując środki odurzające w postaci ziela konopi innych niż włókniste naraził się na odpowiedzialność karną przewidzianą przepisami Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Przestępstwo tego rodzaju zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: Policja Lubelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe