Wtorek, 21.05.2019

Śladami Singera przez miasta Lubelszczyzny

  • 6.07.2015, 15:38 (aktualizacja 06.07.2015 17:28)
  • Aleksandra Drozd
Śladami Singera 2015
loadingŁaduję odtwarzacz...
Autor "Sztukmistrza z Lublina" swoją twórczością na cały świat rozsławił Lublin i okolice. Przed nami V edycja festiwalu "Śladami Singera".

W tym roku Międzynarodowy Festiwal "Śladami Singera" rozpocznie się 9 lipca i potrwa do 27 lipca. Trasa wiedzie przez 8 miast: Kock, Kraśnik, Szczebrzeszyn, Józefów, Krasnobród, Biłgoraj, Tyszowce i Bychawę. Finał festiwalu odbędzie się w Lublinie.

Więcej informacji na temat festiwalu znajduje się na stronie:

http://teatrnn.pl/activities/sladamisingera/

Aleksandra Drozd
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
G.Sarna
G.Sarna 11.07.2015, 22:32
I bardzo dobrze po to mamy park a nie łąki i najwyższy czas, aby był wykorzystany na różne imprezy kulturalne wśród zieleni i dla wszystkich grup wiekowych.Doskonały pomysł. Skończyły się burdy i pijaństwo.Miejsca właśnie dużo,dla wszystkich zainteresowanych wystarczy. Super miejsce integracyjne dla mieszkańców naszego miasta.
gośc
gośc 8.07.2015, 19:55
Dlaczego impreza nie będzie odbywać się tradycyjnie na rynku w Kraśniku, tylko ktoś umieścił ją w parku na łąkach? Tam nie ma miejsca i to bez sensu, Rynek jest tym najwłaściwszym miejscem. Podobno też część ma być na Fabr. To już całkiem przegięcie.

Pozostałe