Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Warto odbierać paragony. Dla szczęściarzy są nagrody.

Warto odbierać paragony. Dla szczęściarzy są nagrody.
W październiku rozpoczęła się Narodowa Loteria Paragonowa. Warto odbierać paragony wystawiane przez sprzedawców i usługodawców, gdyż co miesiąc będą do wygrania atrakcyjne nagrody – samochody osobowe, laptopy i tablety. Pierwsze losowanie odbędzie się już w listopadzie

W akcji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które zarejestrują na stronie internetowej loterii dowolną liczbę paragonów fiskalnych wystawionych na kwotę 10 złotych. Paragony muszą być zgłaszane w miesiącu zakupu i po rejestracji należy je zachować. Celem polskiej akcji jest zarówno promowanie uczciwej konkurencji wśród przedsiębiorców, jak i wyrobienie dobrych nawyków u konsumentów. Ma być także receptą na rosnącą szarą strefę.

Katarzyna Małysz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe