Piątek, 14.12.2018, imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

Monte Cassino już otwarta

  • 30.07.2018, 10:25 (aktualizacja 30.07.2018 10:53)
Monte Cassino już otwarta
Od soboty 28 lipca udostępniono dla ruchu przedłużenie ul. Bohaterów Monte Cassino na odcinku nazwanym al. Tadeusza Mazowieckiego. Dziś odbyło się uroczyste otwarcie z udziałem prezydenta Krzysztofa Żuka.

Jak informuje Biuro Prasowe Prezydenta Miasta Lublin Krzysztof Żuka: " Ta inwestycja ma dla miasta kluczowe znaczenie w kształtowaniu obwodowego charakteru podstawowego układu drogowego Lublina. Nowy odcinek ul. Bohaterów Monte Cassino pozwolił nam domknąć układ od strony zachodniej, a zarazem poprzez al. Solidarności droga ma wyprowadzić ruch w kierunku węzła drogowego Sławinek na obwodnicy miasta. Celem jest także zmiana sposobu podróży międzydzielnicowych z południa na północ szczególnie po zachodniej stronie naszego miasta".


 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe