Wtorek, 23.10.2018, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Prezes Motoru Lublin o naszej drużynie.

  • 10.05.2018, 16:06 (aktualizacja 11.05.2018 09:29)
Prezes Motoru Lublin o naszej drużynie.
Motor Lublin wczoraj i dziś.

O historii i przyszłości lubelskiego klubu.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe